• PULUZ NAMIOT BEZCIENIOWY FOTOGRAFICZNY 60 CM LED PRODUKT

PULUZ NAMIOT FOTOGRAFICZNY BEZCIENIOWY 60 CM

Brak towaru
500.00 -44% 279.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 h
Cena przesyłki 13
Odbiór osobisty lub własna etykieta nadawcza Inpost 0
Kurier 13
Kurier (Pobranie) 16
Dostępność Brak towaru
Waga 5 kg
Zostaw telefon

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny 60cm LED

 

 

þ  WYGODNY, SKŁADANY NAMIOT BEZCIENIOWY 60x60x60cm

þ  PRZYSTOSOWANY DO FOTOGRAFII PRODUKTOWEJ

þ  MOCNE, ROZPROSZONE ŚWIATŁO PANELI LED 1690lm

þ  EKSPOZYCJA Z BOKU I OD GÓRY

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny przeznaczony jest do wykonywania zdjęć bezcieniowych niewielkich przedmiotów m.in. dla umieszczenia ich w kartach produktów w sklepach internetowych, dla potrzeb katalogów, wydawnictw książkowych, prasowych, reklamowych itp. Jego wielką zaletę stanowi niewielki ciężar oraz szybki montaż. Namiot bezcieniowy fotograficzny w stanie złożonym to kwadrat o wymiarach 60x60cm i grubości 2,8 cm umieszczony w pokrowcu umożliwiającym jego sprawne przenoszenie i transport.

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny posiada wbudowany stelaż, który pełni funkcję konstrukcji usztywniającej ściany po ich rozłożeniu. Odpowiednią stabilność zapewnia system zapięć na rzepy, dzięki któremu namiot pozostaje szczelny i utrzymuje swój kształt. Od wewnątrz wyłożony jest białym materiałem, który skutecznie odbija i rozprasza światło. W górnej części stelażu zamontowane są dwie listwy z diodami LED, których moc oświetleniowa dostosowana została do gabarytów namiotu.

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny przystosowano do fotografowania w kierunku pionowym i poziomym. Jedna ze ścian jest całkowicie otwierana, co umożliwia wykonywanie ujęć z boku, z tyłu lub przodu, natomiast w górnej ścianie znajduje się okienko dające możliwość robienia zdjęć w pionie. Do zestawu dołączono wkładki umożliwiające zmianę koloru tła fotografowanego przedmiotu.

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny wyposażony został w listwy oświetleniowe LED, które mocowane są bezpośrednio wewnątrz konstrukcji, dzięki czemu całe światło skierowane jest wyłącznie do wnętrza namiotu i idealnie rozpraszane przez wewnętrzne poszycie. Diody zasilane są za pośrednictwem prostownika umożliwiającego płynną regulację mocy oświetleniowej. Emitują neutralne światło o barwie 5500K.

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny firmy PULUZ to w pełni funkcjonalny zestaw oświetleniowy umożliwiający wykonywanie wysokiej jakości zdjęć bezcieniowych. Namiot jest gotowy do użycia zaraz po jego rozpakowaniu. Do pracy potrzebujemy jeszcze aparatu fotograficznego i małego statywu. Zestaw zaadresowano do wymagających użytkowników, zapewniając im wygodę pracy i wysoką funkcjonalność.

 

Namiot bezcieniowy fotograficzny zawiera:

·         futerał ochronny na zestaw,

·         namiot bezcieniowy,

·         2x panel 60 LED (60W),

·         3x tło (czarne, białe, pomarańczowe),

·         zasilacz z regulacją jasności paneli LED,

·         instrukcję obsługi.

 

 

 

Specyfikacja produktu

 

zasilanie wejściowe:

 AC 110-240 V 1A

zasilanie wyjściowe:

 12V 2A

moc:

 60W

ilość LED:

 2 x 60 szt.

moc świetlna:

 2 x 1690lm

temperatura barwowa:

 5500K

materiał:

 tkanina nylonowa

wymiar:

 60 x 60 x 60cm

waga:

 552g

 

Wysyłka w opakowaniu o wymiarach: 70x10x10 cm

Maksymalna ilość sztuk w opakowaniu: 1