• 2 x Piłka Refleksowa FIGHT REFLEX BALL Refleksówka MMA

2x Piłka Refleksowa FIGHT REFLEX BALL Refleksówka MMA

49.00 -33% 32.99
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Kurier (Pobranie) 0
Kurier 13
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.2 kg

Zamówienie telefoniczne: 514950905

Zostaw telefon

Piłka refleksowa podwójna Fight Reflex Ball 

  •  DOSKONAŁY PRZYRZĄD DO TRENINGU BOKSERSKIEGO
  • ALTERNATYWA DLA ĆWICZEŃ CARDIO
  • WYRABIA PRECYZJĘ CIOSÓW I SZYBKOŚĆ
  • DWIE PIŁECZKI O RÓŻNYCH CIĘŻARACH  

 

  Piłka refleksowa Fight Reflex Balljest doskonałym wyborem do ćwiczeń w celu poprawienia szybkości swoich reakcji, celności zadawania ciosów, zmiany dystansu i zwinności. Trening przy pomocy Fight Reflex Ball rozwija umiejętność walki i koordynację ruchową. Piłka refleksowa bokserska to znakomity pomysł na ćwiczenia w domu zarówno dla amatora, jak i profesjonalnego zawodnika. Jest też doskonałym urozmaiceniem treningu cardio.

    Piłka refleksowa Fight Reflex Ballskłada sie z elastycznej opaski na głowę, gumy oraz dwóch piłeczek o masie 85g i 23g. Takie zróżnicowanie ciężaru pozwala dobrać piłeczkę stosownie do umiejętności i wieku osoby ćwiczącej. Długość gumy jest dowolnie dostosowywana. Znajdź taką, która okaże się wygodna i odpowiednia dla Twojego rytmu oraz wyczucia czasu. Rozpocznij od podstaw: podrzuć piłkę i uderz w nią. Gdy powróci, staraj się zadać kolejny cios. Po jakimś czasie, kiedy seria udanych trafień będzie liczyła już kilka uderzeń, zacznij dodawać kroki, kąty i zmiany poziomów walki. Takie ćwiczenie to dobry element bokserskiego treningu, który - w zależności od stopnia zaawansowania - można swobodnie przyspieszać lub spowalniać. Osobom rozpoczynającym zabawę z Fight Reflex Ball zalecamy użycie piłeczki lżejszej.

    Piłka refleksowa Fight Reflex Ball to klucz do zdrowego życia. Działa na wszystkie grupy mięśni, pozwalając cieszyć się zabawą w boks w każdej wolnej chwili. Trening przy pomocy piłki rozrusza Cię i sprawi, że staniesz się bardziej energiczny, a Twoje ruchy zyskają na sprężystości i energii. Nabieranie coraz większej wprawy, przejawiającej się wydłużaniem serii udanych uderzeń oraz czasu ćwiczenia bez popełnienia błędu, dają prawdziwą radość i sportową satysfakcję.

    Piłka refleksowa Fight Reflex Ballwymaga pewnych przygotowań przed treningiem:

  ·         Na wstępie należy ustalić długość linki gumowej. Powinna sięgać od czoła do końca wyciągniętej do przodu ręki. Dodać przy tym należy ok. 15 cm na wiązania.

·         Jeden z końców linki przywiązujemy do opaski, drugi do piłki.

·         Następnym krokiem jest sprawdzenie, czy węzły są dostatecznie mocne, gdyż piłka może odczepić się i wyrządzić szkodę. ·         Teraz zakładamy opaskę na głowę tak, aby piłka wisiała przed nami.

·         Podrzucamy piłkę do góry, a następnie boksujemy tak, aby nie mogła do nas powrócić.

    Uwaga Trening zalecamy wykonywać w owijkach bokserskich lub rękawicach, gdyż przy dłuższej zabawie z piłeczką dłonie mogą być narażone na otarcia.   Specyfikacja produktu   kolor piłki: czarny i czerwony waga piłki czarnej: 85g waga piłki czerwonej: 23g szerokość opaski: 50mm długość linki: 120mm

Specyfikacja produktu  

kolor piłki: czarny i czerwony

waga piłki czarnej: 85g

waga piłki czerwonej: 23g

szerokość opaski: 50mm

długość linki: 120mm    


Wysyłka w opakowaniu o wymiarach: 30x20x8 cm

Maksymalna ilość sztuk w opakowaniu: 2


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.